Menu

Idealna membrana uszczelniająca na dach

16 lipca 2018 - Inne
Idealna membrana uszczelniająca na dach

Uszczelnienie całej powierzchni dachu nie zawsze jest prostym zadaniem. Oczywiście najlepszym może okazać się zastosowanie nowoczesnych technologii, które mogą wystarczyć nawet na kilkadziesiąt la. Takim rozwiązaniem wydaje się być zastosowanie membrany wodoszczelnej zgrzewanej ze sobą gorącym powietrzem. Jakie zalety ma zastosowanie membrany tego typu?

Bez względu na to, czy poszukujemy idealnej membrany na dach, taras czy balkon to membrana wodoszczelna, która została zaprojektowana w taki sposób, aby doskonale chronić budynek przed zniszczeniem i zamoczeniem będzie jednym z trafniejszych rozwiązań. Charakterystyczne cechy membrany wodoszczelnej z modyfikowanym polimerem bitumu, to przede wszystkim fakt, że jest ona w stanie nienaruszalnym posłużyć przez kilkadziesiąt lat. Co więcej tego rodzaju membrana jest odporna na działanie atmosferyczne, na działanie niskich temperatur, nawet do -40 stopni Celsjusza, czy na ozon, promieniowanie UV albo podczerwień. Te zalety oraz fakt, że nie trzeba w ich montażu wykorzystywać ognia, a jedynie ciepłe powietrze przemawia za tym, że warto w nie zainwestować i je zamontować we własnym domu. O możliwościach membrany hydroizolacyjnej można poczytać więcej na stronie internetowej https://epdmmembrany.pl/  Polecam.

Membrana hydroizolacyjna
Membrana hydroizolacyjna jest doskonałym materiałem uszczelniającym, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Bez problemu uszczelnimy nią szybko dach, ale również zabezpieczymy odpowiednio przed zniszczeniem balkony czy tarasy. Membrana uszczelniająca na dach, to rewolucyjne rozwiązanie, jakie warto jest zastosować wszędzie tam, gdzie potrzebujemy szybkiej regeneracji budynku i zależy nam zarówno na jakości, jak i trwałości materiału odpornego na trudne warunki. Jednowarstwowa oraz dość elastyczna membrana uszczelniająca, hydroizolacyjna powoduje, że łatwo się ją montuje i jest niezmiernie wydajna zarówno na powierzchniach ze spadkiem, jak również na płaskich tj. balkony czy tarasy.

Czy trzeba konserwować tego typu membranę?
Producenci zapewniają, że tego typu membrana izolacyjna z dodatkiem polimeru bitumu oraz niepowtarzalnym zestawieniem EPDM nie wymaga, od jej położenia na dachu czy balkonie, regularnej konserwacji. Jest to przede wszystkim świetna wiadomość dla wszystkich osób, które poniekąd nie mają zbyt wiele czasu na tego typu sprawy powiązane z domem, jak również chcą dzięki temu mieć pewność, że płacą za dobrej jakości produkt. Co więcej, nie muszą o tym myśleć przez dziesiątki lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content